Jak pięknie jest być kobietą

Dwudziesty pierwszy wiek jest epoką, gdzie nie ma już bardzo wyraźnego podziału na kobiety i mężczyzn. Wiadomo, jedna płeć od drugiej bardzo się różni, zarówno fizycznie jak i mentalnie. Dzisiejsza rzeczywistość jednak wpływa bardzo poważnie na zaburzenie równowagi płciowej. Kobiety muszą walczyć o przetrwanie (w sensie przenośnym), muszą więc odnajdywać w sobie cechy charakterystyczne dla mężczyzn. Zmianom ulega również stereotyp rodziny. Ponieważ coraz częściej to ojcowie zostają z dziećmi w domach. Opiekują się pociechami i zajmują gospodarstwem domowym. Kobiety zaś wyruszają na łowy – pieniędzy, kariery i sławy. Zjawisko to nazywane jest feminizacją mężczyzn i maskulinizacją kobiet. Jeszcze sto lat temu takie zmiany społeczne były nie do pomyślenia. Miejsce kobiety (i to najlepiej głupiej i nie mającej zielonego pojęcia o życiu) było w domu.

konsultantka oriflameNa całe szczęście konsultantami oriflame mogą być kobiety i mężczyźni. I co najważniejsze, nie muszą oni całkowicie rezygnować ze swoich zajęć. Matki, mogą pełnić swoje obowiązki wobec dzieci i domu. Dzięki regulowanemu czasowi pracy każdy będzie bardzo zadowolony. A co najważniejsze, nie będzie konieczności opuszczania domowego ogniska wiele godzin. Półgodzinne spotkanie z klientem firmy Oriflame wystarczy, by przedstawić ofertę i przyjąć zamówienie, bądź zapisać zainteresowaną osobę do sklepu internetowego http://oriflame.pl i grupy Ladies Club

Taka opcja pozwala rodzinie na spędzanie większej ilości czasu we wspólnym gronie, a to jest bardzo ważne, zwłaszcza dla dobrego rozwoju emocjonalnego dzieci. Ponieważ jak wiadomo, pociechy bardzo dokładnie kopiują stereotypy swoich rodzicieli. Dlatego więc lepiej pokazać dzieciom, że praca może dawać radość, satysfakcję i sporo czasu dla rodziny.

źródło : rejestracja oriflame – strona zapisowa dla konsultantów